Bizi takip edin

420Haber Engellendi!

Haber

420Haber Engellendi!

420Haber Engellendi!

420Haber’e erişim BTK tarafından engellendi.

Bugüne kadar yasadışı hiçbir faaliyette bulunmamış ve sadece toplumu bilinçlendirmek için bu yola çıkmış bir ekip olarak çok üzgünüz. VPN ile ulaşılabilir olsak da birçok insan siteye erişemeyecek. Paylaştığımız haberlerin veya bilgilerin olabildiğince bilimsel referanslarını vererek yayınladık.

Bilimsel referansı olmayan kulaktan dolma bilgileri paylaşmadık!

Amacımız, tüm dünyanın yasalaştırmak için yarıştığı bu bitki konusunda insanları bilinçlendirip ülkemizin de bu pazardan bir pay almasını sağlamaktı. Kenevirin dünyaya yayıldığı bu topraklarda hala kenevir ile ilgili böyle önyargıların olması ve ülkemizin bu konuda dünyanın gerisinde kalması bizi üzmektedir.

420haber olarak farklı bir yol haritası izlemeye karar verdik. Yakın zamanda yeni adresimizi sizinle paylaşacağız. Bu zamana kadar bizi takip eden ve destek olan herkese teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere.

Continue Reading
Comments

Daha fazla Haber

Yasal Uyarı

Bu sitede bahsedilen faydalar, kenevirin (esrar) sadece içilmesi ile oluşan faydalar değil, CBD yağı ve bu yağ ile yapılan ilaçların kullanılması sonucu gözlemlenmiş faydalardır. Esrar, bilinçsiz ve fazla kullanıldığında sağlığa zararlı olabilir. Ayrıca Türkiye’de kenevir, marihuana veya esrar içmek yasal değildir.

Popüler

Yukarı