Bizi takip edin

Kenevir yetiştirmeyi merak edenler için güzel bir oyun: Weedcraft Inc

Kenevir yetiştirmeyi merak edenler için güzel bir oyun: Weedcraft Inc

Gelişmekte olan esrar sektörünü konu alan ilginç bir oyun.

Eğlence amaçlı esrar tüketimi henüz çoğu yerde yasak olsa da kenevir yetiştirme merakını gidermek isteyenler için “yasal” bir yöntem olabilir. Weedcraft oyunu ile yakında kendi çiftliğinizi kurabileceksiniz.

Weedcraft ile kendi çiftliğinizi kurun

Yakın zamanda yayınlanan tanıtım videosu oyunun gerçek içeriğini çok anlatmasa da geliştirici firma amaçlarını şöyle özetledi; “Weedcraft Inc ile oyunculara kenevir üretme, yetiştirme ve satma işini gerçeğe en yakın şekilde yaşatmayı planlıyor. Gelecek vaat eden bu sektörün finansal, politik ve kültürel etkilerini oyunda bulacaksınız.”

Esrar sektörüne başlamak isteyenler için güzel bir antreman yapma fırsatı olabilir. Oyunun 2019’da PC’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Continue Reading
Comments

Daha fazla Kültür

Yasal Uyarı

Bu sitede bahsedilen faydalar, kenevirin(esrar) sadece içilmesi ile oluşan faydalar değil, kenevir yağı ve bu yağ ile yapılan ilaçların kullanılması sonucu gözlemlenmiş faydalardır. Kenevir(esrar), bilinçsiz ve fazla kullanıldığında sağlığa zararlı olabilir. Ayrıca Türkiye’de kenevir, marihuana veya esrar içmek yasal değildir.

Popüler

Yukarı