Bizi takip edin

Seth Rogen “Houseplant” adında esrar şirketi kuruyor

Ekonomi

Seth Rogen “Houseplant” adında esrar şirketi kuruyor

Seth Rogen “Houseplant” adında esrar şirketi kuruyor

Komedyen Seth Rogen ve yapımcı Evan Goldberg Kanada’da “Houseplant” markasını tanıtarak rekreasyonal esrar piyasasına girdiklerini duyurdu. Kurulan yeni şirket, yapılan bir basın açıklamasına göre, küresel kenevir firması Canopy Growth ile ortaklık kuruyor. Şirketin amacı ise insanların ev bitkilerini sevdikleri kadar kenevir bitkisini de sevmelerini sağlamak.

Her iki filmde Goldberg’le işbirliği yapan “Pineapple Express” ve “Superbad” filmlerinin yıldızı Rogen, “Houseplant, tutku ve özveriyle hayata geçirdiğimiz bir şirket.” dedi. “İş için verdiğimiz her karar eğitim yıllarını, ilk elden deneyim ve esrar için sahip olduğumuz saygıyı yansıtıyor.”

Canopy Growth Başkan ve Eş CEO’su Mark Zekulin, yeni şirketin geleceği için büyük umutlarını dile getirdi.

Zekulin, “Houseplant ekibini uzun süredir tanıyoruz ve esrar tüketicisi hakkındaki anlayışından, detaylara dikkat etmekten ve vizyonlarına doğru hareket etmekten etkilenmeye devam ediyoruz. Onlarla ortak olmak ve Houseplant’i dünyanın en büyük esrar markalarından biri haline getirmek gibi ortak hedefimiz için çalışmaktan daha heyecanlı olamazdık.” dedi.

Canopy Growth, Houseplant’in yaratıcılığını ve vizyonunu desteklerken, gelişmiş üretim altyapısını ve araştırma yeteneklerini ortaklığa taşıyacak. Canopy Growth, Kanada’da önde gelen esrar ve esrar ürünleri üreticisidir ve beş kıta / 12 ülkede faaliyet göstermektedir. Şirket ayrıca hip-hop ikonu Snoop Dog ile bir pazarlama anlaşmasına sahip ve kısa süre önce medya firması Martha Stewart ile işbirliği içinde geliştirilen yeni bir kenevir CBD ürün serisi açıklamıştır.

Houseplant’e yakından bakış

Houseplant, önümüzdeki aylarda, “müşteriler için sezgisel bir alışveriş ve tüketim deneyimi sağlama” umuduyla Kanada’da “hem uzman hem de yeni kullanıcıları memnun etmek için tasarlanan” üç esrar türü çıkarmayı planlıyor. İlk olarak, Houseplant Sativa gelecek ay satışa başlayacak. Bunu her biri özel tasarıma sahip olacak şekilde Houseplant Hybrid ve Houseplant Indica izleyecek.

Şirket, Toronto’da üretilmiş ve ülke çapında sunulacak kurutulmuş kenevir çiçeği, yumuşak jel kapsüller ve hazır sarılmış esrar sunacak. Houseplant “Kanadalıların yaşam standartlarını iyileştirmek için kaliteye, eğitime, rehberliğe ve esrarın yükseltilmesine adanmış bir şirket”.

Goldberg, “Evimiz Kanada’da piyasaya çıkmaktan gurur duyuyoruz. Beş yılımızı titizlikle bu şirketin kurulmasına harcadıktan sonra, esrar tutkumuzu Kanadalılarla bu şekilde paylaşabildiğimiz için heyecan duyuyoruz.” dedi.

Continue Reading
Comments

Daha fazla Ekonomi

Yasal Uyarı

Bu sitede bahsedilen faydalar, kenevirin(esrar) sadece içilmesi ile oluşan faydalar değil, kenevir yağı ve bu yağ ile yapılan ilaçların kullanılması sonucu gözlemlenmiş faydalardır. Kenevir(esrar), bilinçsiz ve fazla kullanıldığında sağlığa zararlı olabilir. Ayrıca Türkiye’de kenevir, marihuana veya esrar içmek yasal değildir.

Popüler

Yukarı