Bizi takip edin

Tesla’nın eski yöneticisi kenevir analiz şirketine transfer oldu

Haber

Tesla’nın eski yöneticisi kenevir analiz şirketine transfer oldu

Tesla’nın eski yöneticisi kenevir analiz şirketine transfer oldu

Daniel Witt resmi olarak esrar sektörüne atıldı.

Kenevir test şirketi Sonoma Lab Works, geçtiğimiz günlerde eski Tesla yöneticisi Daniel Witt’un şirket başkanlığı ve baş işletme yetkilisi olarak işe alındığını duyurdu. Santa Rosa, California kenevir analiz firması, bu ayın başlarında basın bülteninde yönetim kurulunun oluşumunu da duyurdu.

Sonoma Lab Works CEO’su Darius Anderson, Witt’un tecrübesinin kendisini bu pozisyon için ideal bir aday haline getirdiğini söyledi.

Anderson, “Witt’un hem hükümet hem de gelişmekte olan endüstrilerle olan enerjisi ve aşinalılığı, büyümeyi ve şirketi kenevir endüstrisi için öncü bir hizmet haline getirme arzumuzla mükemmel bir uyum sağlıyor” dedi.

Yeni yönetim kurulu

Witt, “Kaliforniya’nın kenevir endüstrisi belki de teknolojiden daha hızlı hareket eden birkaç şeyden biri” dedi. “Yeni yönetim kurulumuzla birlikte, tedarik zincirini mümkün olduğunca kusursuz hale getirmeyi umuyoruz.”

Sonoma Lab Works, kenevir üreticisi CannaCraft’ın bir parçası olarak 2014 yılında faaliyete başladı. Şirket, lisanslı kenevir üreticilerinin ve dağıtımcılarının test laboratuvarlarına sahip olmasını yasaklayan California yönetmeliklerine uyum sağlamak için bu yılın başlarında Anderson’a ve bir grup yatırımcıya satıldı. Sonoma Lab Works, Kaliforniya genelinde kenevir üreticileri ve toptancılarına lisanslı analitik test hizmetleri sunmaktadır.

Continue Reading
Comments

Daha fazla Haber

Yasal Uyarı

Bu sitede bahsedilen faydalar, kenevirin (esrar) sadece içilmesi ile oluşan faydalar değil, CBD yağı ve bu yağ ile yapılan ilaçların kullanılması sonucu gözlemlenmiş faydalardır. Esrar, bilinçsiz ve fazla kullanıldığında sağlığa zararlı olabilir. Ayrıca Türkiye’de kenevir, marihuana veya esrar içmek yasal değildir.

Popüler

Yukarı